Sponsorlu bağlantılar

2011 Bim eleman-personel alımları iş başvurusu

Yazar:

Eylül 21, 2010İş İlanları258 Yorum

Sponsorlu bağlantılar

bim insan kaynakları,,bim iş başvurusu,bim iş başvuru formu, başvuru formu,bim iş başvurusu

BİM Marketler zincirinde çalışmak için genel başvurunuzu ekleye bilirsiniz.Bim internet sitesine öz geçmişinizi ekleyin,ardından genel başvurunuzu yapın.Tabi açık pozisyonlarda sürekli güncellenmekte takibinizide yapa biliyorsunuz.


BİM’de Kariyer

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere 14 bin 900’ün üzerinde personel istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

Bim Genel başvuru yap ve boş pozisyonları takip et !!!

258 Yorum “2011 Bim eleman-personel alımları iş başvurusu”
  1. özlem epik

    ben 32 yaşındayım.Ankara da ikamet etmekteyim,lise mezunuyum.daha öncede 3 yıl migrosta çalıştım…

  2. adem kurnaz

    iş lazım para lazım

  3. asiye inal

    bim de çalışmak istıyorum daha öncede başka markette çalıştım deneyımım var ama ilkokul mezunuyum kasıyer şarküterı temizlık reyon görevı hepsını bılıyorum önemlı olan çalışkan ve deneyımlı olmak liseyı okutan olduda bız mı okumadık cın gıbıyım

Yorum Yaz