Son Dakika
03 Eylül 2014 Çarşamba

2012 Özel güvenlik (ögg) yasası ve maaşları

01 Kasım 2010 Pazartesi, 14:01
Sponsorlu bağlantılar

Genel Başkanı Yalçın Topçu Mehmet Ali Şahin ile bir görüşme yapmış.Konu özel güvenlikçileri ilgilendiriyor.Bildiğiniz gibi özel güvenlik görevlileriyle ilgili kanun teklifi merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun verdiği son kanun tekliflerinden birisiydi. Merhum genel başkan Muhsin Yazıcıoğlu,özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının ve diğer haklarının iyileştirilmesini istiyordu.

İşte BBP Resmi sitesinden BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu’dan Özel güvenlik görevlilerine müjde habari ;

BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ve beraberindeki heyetin TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ile yaptığı görüşmeden özel güvenlik görevlilerine beklenen müjdeli haber çıktı.

BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ve beraberindeki heyetin TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ile yaptığı görüşmeden özel güvenlik görevlilerine beklenen müjdeli haber çıktı.

Bilindiği gibi özel güvenlik görevlileriyle ilgili kanun teklifi merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun verdiği son kanun tekliflerinden birisiydi. Merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu, verdiği kanun teklifinde özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının ve diğer haklarının iyileştirilmesini istiyordu.

BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, söz konusu teklifin kanunlaşması için yaklaşık bir buçuk yıldır çeşitli temaslarda bulunuyordu. Daha önce BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu’nun da katıldığı alt komisyonda TBMM’de grubu bulunan partilerin müşterek kararı ile söz konusu teklif kabul edilmişti.

BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu’nun TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ile yaptığı görüşmede alt komisyondan geçen söz konusu kanun teklifinin İçişleri Komisyonuna sevk edildiği ve en kısa zamanda genel kurulda görüşülüp kanunlaştırılacağı sonucuna ulaşıldı.

Merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun verdiği diğer kanun teklifleri de en kısa zamanda gündeme alınacak.

BBP

2010 Özel güvenlik (ögg) yasası maaş şartı !!!

93 Yorum

 1. erkan

  Şub 21, 2013 at 16:46

  arkadaşlar gelin hep birlik olup birşeyler yapalım bu şekilde nereye kadar gidecek her arkadaşın önerisine açığım elbette yapılacak birşeyler vardır elbet tüm güvenlikçi arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum saygılar bizden…

 2. erkan

  Şub 21, 2013 at 16:40

  inşlh dediğiniz gibidir ama nedense hiç ümidim yok hep aynı şeyler söyleniyor ve söylendiği yerde kalıyor

 3. hakan izgi

  Şub 11, 2013 at 09:59

  Rahmetli hayatta olsaydi eminim daha cok seyler yapardi.allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.TURKİYE nin boyle siyasetcilere ihtiyaci var.

 4. mujdat

  Ara 25, 2012 at 21:18

  Bugüne kadar bişey olmadı bundan sonrada bişey olmaz kimse heveslenmesin

 5. ramazan

  Ara 9, 2012 at 21:31

  oy zamanı geliyor millet haklı hani yasa bu yasa gelmez bunlara oy vermeyin

 6. Demirhan

  Ara 5, 2012 at 16:17

  Walla BBP bu işi halletsin kulu köpe olurum.güvenliklerden aldığı oyla AKP ye nal toplatır.Sayın Yalçın TOPCu ya da kendi adıma teşekkür ederim .elendin geleni yapıyor.adamsın adamın dibisin YALÇIN TOPCU.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>