Sponsorlu bağlantılar

POMEM’de polislik yaş sınırı yükseltiliyor

Yazar:

Nisan 1, 2010Güncel25 Yorum

Sponsorlu bağlantılar

Bilindiği gibi Fakülte mezunları arasından ’lere öğrenci alınmakta.Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada yaş sınırının “birer yaş” yükseltilmesi için yasal düzenleme yapılacağını açıkladı.

Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, “Polis meslek eğitimine alınacak yüksek öğ retim mezunları yaş sınırının 28′den 29′a, askerliğini yapmış olanlarda da 29′dan 30′a yükseltilmesi ve 20 bin polis memuru kadrosunun ihdas edilmesi kanun tasarısı imzaya açıldı” dedi.

25 Yorum “POMEM’de polislik yaş sınırı yükseltiliyor”
  1. ahmet

    2011 alımları için var gücümüzle canımızı dişimize takarak çalıştık. işi gücü bıraktık. 2011 sonbahar alımları olmadı. martı bekleyin dediler. bekledik yine bişey yok. en sonunda 2012 kpss sonunda alım yapılacak denildi ve bittiğimiz an oldu. 1 sene boşu boşuna umut verilerek bekletildik. yalan haberlerle meşgul edildik. çok isyan ettik. çok örgütlenme kurduk. ama nafile. pisliklerini maalesef temizlemediler. benim son hakkımdı ve senelerdir hayalimdi.gün farkıyla kaybettim. hayallerimizi yıkanların da hayalleri yıkılsın inşallah

Yorum Yaz